Turystyka dostępna dla wszystkich

13 listopada 2023
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w linkach do dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w turystyce osób ze szczególnymi potrzebami ♿ (osób z niepełnosprawnościami i starszych).
W artykule znajduje się m. in. link do prowadzonego przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” portalu https://noclegibezbarier.pl/.
 
Nasze Biuro Podróży WAKACJE W DOBRYM TEMPIE, https://wakacjewdobrymtempie.pl także umożliwia wyjazdy osobom z niepełnosprawnościami.
 
(Źródło zdjęcia pochodzi ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki https://www.gov.pl/web/sport/turystyka-dostepna-dla-wszystkich)
 
Artykuł odnośnie do Turystyki osób ze szczególnymi potrzebami dostępny na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki w linku poniżej ⤵️

Ostatnie artykuły

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję

Ośrodek Wsparcia i Testów Kraków-Gorlice wraz z Wydziałem Humanistycznym AGH zapraszają na konferencję „Technologie asystujące w życiu osób z niepełnosprawnościami — nadzieje, obawy, perspektywy”. Odbędzie się ona we wtorek 02.04.2024 na Wydziale Humanistycznym AGH...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This