Nowe wózki szkoleniowe

4 lutego 2018

 

3_loga

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza fundacja wzbogaciła się o nowe wózki szkoleniowe.

Są to długo przez nas oczekiwane wózki aktywne, które służyć nam będą do przeprowadzania szkoleń z zakresu niesienia pomocy osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Wózki zostały zakupione w ramach realizacji projektu pn. „Szkolenia przeciw barierom” dofinansowanego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki„, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Już niedługo będziemy przygotowywać i testować nową ofertę fundacji. Będzie to profesjonalna oferta szkoleniowa, której celem będzie podniesienie poziomu umiejętności i świadomości w zakresie niesienia pomocy osobom z niepełnosprawnościami, w tym poruszającymi się za pomocą wózka inwalidzkiego.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Ostatnie artykuły

Nieoczywista Małopolska – bezpłatne wycieczki!!!

Nieoczywista Małopolska – bezpłatne wycieczki!!!

NIEOCZYWISTA MAŁOPOLSKA Zapraszamy na bezpłatne jednodniowe wycieczki!!! Jeżeli szukasz nieoczywistych wrażeń, niezapomnianych przygód po naszej pięknej Małopolsce to oferty naszych wycieczek są właśnie dla Ciebie 🤩 W ramach projektu Nieoczywista Małopolska...

czytaj dalej
Projekt „Seniorzy w akcji (Seniors in action)”

Projekt „Seniorzy w akcji (Seniors in action)”

„Seniorzy w akcji (Seniors in action)” Wymiana praktyk w rozwijaniu świadomości obywatelskiej, zaangażowania i aktywności społeczno-edukacyjnej seniorów w celu wykorzystania ich potencjału, zwiększenia uczestnictwa i zapobiegania wykluczeniu społecznemu osób powyżej...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This