Nowe wózki szkoleniowe

4 lutego 2018

 

3_loga

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza fundacja wzbogaciła się o nowe wózki szkoleniowe.

Są to długo przez nas oczekiwane wózki aktywne, które służyć nam będą do przeprowadzania szkoleń z zakresu niesienia pomocy osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Wózki zostały zakupione w ramach realizacji projektu pn. „Szkolenia przeciw barierom” dofinansowanego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki„, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Już niedługo będziemy przygotowywać i testować nową ofertę fundacji. Będzie to profesjonalna oferta szkoleniowa, której celem będzie podniesienie poziomu umiejętności i świadomości w zakresie niesienia pomocy osobom z niepełnosprawnościami, w tym poruszającymi się za pomocą wózka inwalidzkiego.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Ostatnie artykuły

Sprzątanie Brzegów Potoku Stróżowianka

Sprzątanie Brzegów Potoku Stróżowianka

AKCJA SPRZĄTANIE BRZEGÓW POTOKU STRÓŻOWIANKA - 13.10.2021 r.   Wolontariusze Gorlickiego Klubu Seniora serdecznie zapraszają mieszkańców Gorlic oraz wszystkich, którym leży na sercu dobro przyrody w dniu 13.10.2021r. tj. w najbliższą środę do wspólnego sprzątania...

czytaj dalej
Podsumowanie projektu pn. „Nieoczywista Małopolska”

Podsumowanie projektu pn. „Nieoczywista Małopolska”

Fundacja ,,Wyjdź z Domu” w ramach projektu Nieoczywista Małopolska realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2021 r. pn. ,,Małopolska Gościnna” zorganizowała 3 wycieczki tematyczne po atrakcyjnych...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This