Kampania „Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra!”

8 września 2023
7.09.2023 przedstawiciele naszej Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” i Biura Podróży WAKACJE W DOBRYM TEMPIE wzięli udział w Konferencji prasowej pn. „Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra!” ❤️ w Krakowie.
 
Biuro Podróży WAKACJE W DOBRYM TEMPIE działające przy Fundacji zostało wyróżnione i zaproszone do udziału w projekcie filmowym jako jedna z 5 firm, która zatrudnia osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności.
 
W zeszłym roku Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”otrzymała nagrodę Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej 2022 za prowadzenie oferty turystycznej również dla osób z niepełnosprawnościami.
 
Ideą Biura Podróży jest integracja polegająca na łączeniu różnych grup klientów – osób sprawnych oraz tych ze szczególnymi potrzebami. Pasja do podróżowania oraz odkrywania ciekawych miejsc i spełniania marzeń o poznawaniu nowych kultur zbliża wszystkich ludzi bez względu na płeć, wiek czy też problemy zdrowotne.
 
Na konferencji został przedstawiony spot promujący cykl filmików ukazujący działalność firm społecznych działających na terenie województwa małopolskiego.
⬇️⬇️⬇️
 
Już niedługo zostanie zamieszczony filmik o naszym Biurze Podróży ,,Wakacje w dobrym tempie”
Serdecznie dziękujemy organizatorom i realizatorom za docenienie naszej działalności oraz piękną i profesjonalną promocję.
 

Ostatnie artykuły

1 komentarz

  1. Sesja

    Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Chcę podziękować za Twoje działania. Będę polecał to miejsce i częściej tu zaglądał, żeby zobaczyć nowe posty.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This