Warsztaty malarskie w gorlickich domach pomocy społecznej

Logo "Fundusz Inicjatyw obywatelskich"

W ramach projektu „wyjdźmy z domu” dofinansowanego ze środków PO FIO 2015, od sierpnia do grudnia na terenie domów pomocy społecznej w powiecie gorlickim prowadzone są warsztaty malarskie dla mieszkańców DPS-ów. Zajęcia prowadzą Bartłomiej Belniak – artysta plastyk i uznany satyryk (DPSy w Gorlicach) oraz Anna Kuklicz – ar teterapeutka (DPS w Klimkówce). W zajęciach uczestniczą mieszkańcy domów pomocy społecznej. W każdym z DPS-ów odbędzie się po 30 godzin warsztatów, a uczestniczy w nich około 10 osób.  Na zakończenie warsztatów odbędzie się wystawa prac, na której pokazane zostanę najlepsze prace wykonane przez uczestników warsztatów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z prowadzonych zajęć.

Logo FIO 1herb5-5

Ostatnie artykuły

Projekt – “Dostępni dla wszystkich”

Projekt – “Dostępni dla wszystkich”

“Dostępni dla wszystkich”“Accessible to everyone” Projekt w ramach Europejskiego Korpusu SolidarnościNr projektu: 2025-3-PL01-ESC30-SOL-000386733Realizacja projektu: od 01.05.2026 r. do 30.04.2027Wartość projektu: 13 104,00 EUR Celem głównym projektu jest: Stworzenie...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kliknij, aby odsłuchać wyróżniony tekst!