Zapraszamy przed telewizory do TVP3 Kraków na premierę audycji o naszym Biurze Podróży „WAKACJE W DOBRYM TEMPIE”

12 czerwca 2024

Kochani, już w najbliższy piątek zapraszamy na premierę audycji „Więcej dobra” w TVP3 Kraków. Film przedstawia osoby zaangażowane na co dzień w prowadzeniu Biura Podróży oraz pokazuje, w jaki sposób wygląda integracja różnych osób, nie tylko sprawnych, ale również z różnymi niepełnosprawnościami. 

Premiera audycji w TVP3 Kraków — piątek 14 czerwca o godz. 17.05, a powtórki w sobotę (15.06) o godz. 10.05 i niedzielę (16.06) o godz. 14.32.

  • Biuro „Wakacje w dobrym tempie” powstało z pasji do podróżowania oraz odkrywania ciekawych miejsc. Doświadczenie w organizacji wyjazdów jest związane z wieloletnią działalnością Fundacji „Wyjdź z Domu” z Moszczenicy.
  • Ideą naszego Biura Podróży jest integracja polegająca na łączeniu różnych grup klientów – osób sprawnych oraz tych ze szczególnymi potrzebami.
  • Pasja do podróżowania oraz odkrywania ciekawych miejsc i spełniania marzeń o poznawaniu nowych kultur zbliża wszystkich ludzi bez względu na płeć, wiek czy też problemy zdrowotne.
  • Do dzielenia się wspólną pasją do podróżowania zapraszamy wszystkich: klientów indywidualnych, osoby z niepełnosprawnościami, młodzież szkolną, zorganizowane grupy oraz firmy.

Audycja realizowana jest w ramach Kampanii Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra, pokazującej najlepsze przykłady firm społecznych z Małopolski, dających pracę osobom, które z różnych powodów mają dużą trudność z jej znalezieniem.

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This