Zagłosuj na: Park kieszonkowy ,,Zielony Zakątek” na terenie gorlickiej Starówki

Park kieszonkowy ,,Zielony Zakątek” na terenie gorlickiej Starówki
 
Co to takiego ⁉️
To propozycja zadania Osiedla nr 1 ,,Starówka”, która została zgłoszona i zatwierdzona do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2023 r.
 
W ramach zadania pragniemy zagospodarować skwer przy łączniku ul. 3 Maja i ul. Wróblewskiego przez utworzenie ogólnodostępnego Parku kieszonkowego pn. ,,Zielony Zakątek”. Projekt polega na stworzeniu miejsca do integracji i aktywności lokalnej społeczności w otoczeniu zieleni
Ze względu na gęstą zabudowę osiedla ,,Starówka” oraz o dużą odległość do Parku Miejskiego zaciszna, nowo utworzona zielona enklawa wzbogaci ekosystem miejski, wpłynie korzystnie na samopoczucie mieszkańców oraz nawiązywanie więzi społecznych Projekt Parku Kieszonkowego ,,Zielony Zakątek” został opracowany przez kreatywnych gorlickich seniorów należących do I zespołu projektowego ‍‍
 
ZAGŁOSUJ ‼️ Na Park kieszonkowy ,,Zielony Zakątek” na terenie gorlickiej Starówki – zadanie NUMER 2 na Osiedlu nr 1 ,,Starówka”.
 
 
Obejrzyj film promujący 👇
 
 
 
Kampania informacyjno – promocyjna jest częścią projektu pn. ,,Działaj z nami w ramach Budżetu Obywatelskiego” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
 
 
DOKUMENTY PROMOCYJNE DO POBRANIA PONIŻEJ 👇

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This