Zabawa listopadowa – patriotyczna

W ramach projektu „Wyjdźmy z domu” realizowanego z dofinansowaniem ze środków ASOS 2016 (Program Rządowy na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020), zorganizowaliśmy dla mieszkańców domów pomocy społecznej z terenu powiatu gorlickiego zabawę listopadową – patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.

Logo ASOS 2

Zabawa w formie biesiady patriotycznej odbyła się 10 listopada w Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach przy ul. Michalusa 14. Uczestniczyło w niej ponad 100 osób, w tym podopieczni DPS-ów, pracownicy oraz zaproszeni goście jak pan wicestarosta Jerzy Nalepka i burmistrz Gorlic Rafał Kukla


a także Ks. kanonik Józef Makowski – kapelan Domu Pomocy Społecznej przy ul. Michalusa.
Biesiadę i zabawę poprowadził Chór Kameralny Gorlickiego Centrum Kultury „Belfersingers”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z zabawy.

15025446_1133826340029232_2938194886643374057_o 14991359_1133825516695981_4796789430007514043_o 14976518_1133826050029261_4005213377622513226_o

Ostatnie artykuły

Projekt – “Dostępni dla wszystkich”

Projekt – “Dostępni dla wszystkich”

“Dostępni dla wszystkich”“Accessible to everyone” Projekt w ramach Europejskiego Korpusu SolidarnościNr projektu: 2025-3-PL01-ESC30-SOL-000386733Realizacja projektu: od 01.05.2026 r. do 30.04.2027Wartość projektu: 13 104,00 EUR Celem głównym projektu jest: Stworzenie...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kliknij, aby odsłuchać wyróżniony tekst!