Wycieczka do Zakopanego

razemprzezbariery

Zaproszenie do udziału w Wycieczce do Zakopanego

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w Wycieczce do Zakopanego, która odbędzie się  w dniach od 23 (piątek) do 25 (niedziela) maja 2014 r. Wycieczka ta jest jednym z działań projektu pod nazwą „Razem przez bariery”, realizowanym w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (środki EOG).

W ramach wycieczki planujemy:

1.      Wyjechać nad Morskie Oko lub przepłynąć się statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.

2.      Wyjechać koleją linową na Kasprowy Wierch.

3.      Zwiedzić muzeum TPN,

4.      Pospacerować i nasycić się klimatem urodą Zakopanego,

5.      W trakcie wycieczki asystenci odbędą dodatkowe szkolenia z zakresu niesienia fachowej pomocy osobom niepełnosprawnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce. Zapewniamy dojazd, wszelkie atrakcje, wyżywienie i noclegi. Koszt – bezpłatna. Wszelkie informacje oraz zapisy prowadzone są pod nr telefonu: 606-63-62-61, 605-885-440 oraz pod adresem mailowym fundacji: fundacja.wyjdz.z.domu@gmail.com.

Ostatnie artykuły

Projekt ,,Gorliccy seniorzy przeciwko skutkom pandemii”

Projekt ,,Gorliccy seniorzy przeciwko skutkom pandemii”

,,Gorliccy seniorzy przeciwko skutkom pandemii” Nr umowy:  4191/2021/AKTYWNI+ dla wniosku nr 4191 Wartość programu: 83 444,00 PLN   Projekt pn. ,,Gorliccy seniorzy przeciwko skutkom pandemii” realizowany jest przez Fundację ,,Wyjdź z Domu” dzięki dofinansowaniu...

czytaj dalej

0 komentarzy

Pin It on Pinterest

Share This