Wycieczka do ECM w Lusławicach

W ramach projektu „Wyjdźmy z domu” realizowanego z dofinansowaniem ze środków ASOS 2016 (Program Rządowy na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020), zorganizowaliśmy wycieczkę mieszkańców domów pomocy społecznej z terenu powiatu gorlickiego do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

Logo ASOS 2

Koncert odbył się w niedzielę 21 sierpnia. o godzinie 12:00 w Lusławicach sali koncertowej Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w ramach festiwalu Emanacje. Przed publicznością występowała Lusławicka Orkiestra Talentów. Jest to najmłodsza i najbardziej utalentowana orkiestra dziecięca w Polsce! Złożona z laureatów ogólnopolskich konkursów instrumentalnych Lusławicka Orkiestra Talentów, pod dyrekcją Moniki Bachowskiej – opiekuna artystycznego zespołu wykona utwory m.in. J. Haydna, B. Bartoka, M. Musorgskiego, J.Sibeliusa i węgierskiego kompozytora Rezső Kókai’a.

Koncert młodych muzyków, ich interpretacje utworów oraz przekazane emocje porwał publiczność do owacji na stojąco i wzruszył widownię.

Po koncercie uczestnicy wycieczki mieli możliwość pospacerowania po obiekcie i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Na zakończenie wycieczki wszyscy zaproszeni zostali na ciepły posiłek do Zajazdu Anna w Zakliczynie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z wycieczki.

zdjecie-luslawice-2016-1 zdjecie-luslawice-2016-2 zdjecie-luslawice-2016-3 zdjecie-luslawice-2016-4 zdjecie-luslawice-2016-5 zdjecie-luslawice-2016-6

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This