Wizyta podsumowująca projekt – „Edukacja ekologiczna i cyfrowa sposobem na podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa”

W dniach 4-5 stycznia 2024r odbyła się wizyta podsumowująca projekt Erasmus „Edukacja ekologiczna i cyfrowa sposobem na podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa”.
 
 
 
Celem spotkania było podsumowanie, wymiana doświadczeń kadry oświatowej i zarządzającej projektami z realizacji projektu oraz małych inicjatyw lokalnych na rzecz edukacji cyfrowej i ekologicznej ♻️ Każda organizacja realizująca program przedstawiła własne spostrzeżenia i nasuwające się wnioski.
 
Przedyskutowany został temat zarządzania projektem czyli m.in. cele, sposoby rozpowszechniania projektu oraz jego ocena.
 
Ponadto nasi partnerzy mieli okazję odwiedzić Dzienny Dom Seniora w Gorlicach i Klub Seniora Gorlice ‍gdzie mogli zapoznać się z ich funkcjonowaniem oraz spotkać z uczestnikami projektu zaangażowanych w realizację planu edukacyjnego.
 
Na koniec wizyty przeprowadzona została ewaluacja projektu, propozycje poszerzenia i kontynuacji współpracy po zakończeniu projektu oraz planowanie koncepcji realizacji wspólnych działań i projektów. 
 
Mobilność nr 5 ✈️odbyła się w ramach projektu „Edukacja ekologiczna i cyfrowa sposobem na podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa” finansowanego ze środków Unii Europejskiej
 

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This