Warsztaty w Słowenii w ramach projektu – Seniorzy w akcji (Seniors in action)

W dniach 28.03 – 1.04. 2022 r. seniorzy z Gorlickiego Klubu Seniora wraz z innymi seniorami z Teneryfy, Rumunii, Słowenii wzięli udział w warsztatach z kreatywności i twórczego myślenia oraz planowania działań. Mobilność ta odbyła się w miejscowości Celje w Słowenii. Warsztaty odbyły się w ramach projektu ,,Seniorzy
w akcji’’ realizowanego w ramach programu Erasmus +, finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Podczas wyjazdu uczestnicy m.in. uczyli się organizacji działań, współdziałania i pracy w grupie.
 
Każda mobilność w ramach Erasmus+ to też troszkę zwiedzania i przede wszystkim czas spędzony w międzynarodowej atmosferze. Seniorzy mieli możliwość poznać kulturę, a także tradycje i mentalność innych krajów. Sprzyjało temu wspólne zwiedzanie, spożywanie posiłków. Wolny czas spędzaliśmy także w hotelu, gdzie wszyscy mieszkaliśmy. W pierwszym dniu przyjazdu odbył się wieczór kulturowy, w ostatni dzień zabawy po kolacji. Słowenia to piękny kraj. Nasi seniorzy mieli możliwość zobaczyć Celje, Šentjur, a także stolicę Słowenii Lublanę. Jednak największe wrażenie na wszystkich zrobiło piękne jezioro Bled.
 
Poniżej film podsumowujący cały pobyt. Zachęcamy do obejrzenia ⤵️⤵️
 

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This