W piątek 25 października przeprowadzone zostało kolejne szkolenie z zakresu pokonywania barier architektonicznych przez osoby z niepełnosprawnością i ich asystentów. Tym razem poinstruowana została młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie, która jest bardzo chętna do niesienia pomocy. Spotkanie odbyło się dzięki zaproszeniu pani mgr Katarzyny Wierzgacz- nauczycielki języka angielskiego, która w gronie uczniów posiada także osoby niepełnosprawne. Jeśli w Państwa szkole występuje potrzeba niesienia pomocy zapraszamy serdecznie do współpracy z Fundacją „Wyjdź z Domu” oraz zachęcamy do zgłaszania się w celu organizacji szkoleń. Chętnie przyjedziemy.
Rusza rekrutacja do projektu „Dostępni dla wszystkich”!
Fundacja „Wyjdź z Domu” rozpoczyna realizację projektu w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, skierowanego do osób z niepełnosprawnościami oraz ich przyjaciół z terenu powiatu gorlickiego. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do aktywności, integracji,...




0 komentarzy