Szkolenia przeciw barierom

3_loga

 

 

 

W dniu 24 marca 2018 r. w Gorlicach odbyło się szkolenie testujące nową ofertę szkoleniową fundacji.

Szkolenie odbyło się w dzięki współpracy fundacji z Lokalnym Centrum Wolontariatu w Gorlicach i Kwiatonowickim Stowarzyszeniem Homini. Celem szkolenia było przekazanie wolontariuszom LCW podstawowych informacji w zakresie niesienia pomocy osobom z niepełnosprawnościami w tym osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz niewidomym i niedowidzącym.
Szkolenie odbyło się także przede wszystkim, jako proces przygotowywania fundacji do otwarcia nowej oferty szkoleniowej. W tym celu fundacja zakupiła nowe wózki inwalidzkie, aktywne, które służyć nam będą do przeprowadzania szkoleń z zakresu niesienia pomocy osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

dav

Wózki zostały zostały zakupione oraz szkolenie zostało przeprowadzone w ramach realizacji projektu pn. „Szkolenia przeciw barierom” dofinansowanego w ramach projektu: „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki„, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze szkolenia.

Szkolenia 01 Szkolenia 02 Szkolenia 03 Szkolenia 04 Szkolenia 05 Szkolenia 06 Szkolenia 07 Szkolenia 08 Szkolenia 09 Szkolenia 10 Szkolenia 11 Szkolenia 12 Szkolenia 13 Szkolenia 14 Szkolenia 15 Szkolenia 16 Szkolenia 17 Szkolenia 18 Szkolenia 19 Szkolenia 20 Szkolenia 21 Szkolenia 22 Szkolenia 23 Szkolenia 24 Szkolenia 25

Ostatnie artykuły

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję

Ośrodek Wsparcia i Testów Kraków-Gorlice wraz z Wydziałem Humanistycznym AGH zapraszają na konferencję „Technologie asystujące w życiu osób z niepełnosprawnościami — nadzieje, obawy, perspektywy”. Odbędzie się ona we wtorek 02.04.2024 na Wydziale Humanistycznym AGH...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This