Projekt ,,Zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami z terenu powiatu gorlickiego dostępności do usługi asystencji osobistej” ze środków PFRON – edycja 2024/2025

31 maja 2024

Fundacja ,,Wyjdź z Domu” informuje, iż w ramach konkursu 1/2023 pn. „Możemy więcej” otrzymała decyzję od Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych o przyznaniu dofinansowania na realizację projektu pn.: „Zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami z terenu powiatu gorlickiego dostępności do usługi asystencji osobistej” w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r.  

W związku z tym w procesie przygotowywania się do działań projektowych prowadzimy następujące czynności:

  • aktualizacja wniosku w systemie iPFRON,
  • przesłanie stosowanych zaświadczeń,
  • oczekiwanie na podpisanie umowy i przygotowanie dokumentacji rekrutacyjnej dla beneficjentów zgodnie z założeniami oraz wytycznymi regulaminu. 

Informacja o rekrutacji do projektu zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz lokalnych portalach internetowych. Wszelkie informacje o naszym projekcie będzie można uzyskać w biurze Fundacji ,,Wyjdź z Domu” przy ul. 11 Listopada 27 w Gorlicach, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub pod nr tel. (+48) 730 777 296.

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This