Podziękowanie dla firmy TLC Sp. z o.o. z Gorlic

6 grudnia 2019

Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” pragnie wyrazić głęboką wdzięczność firmie TLC Sp z o.o. za życzliwy gest i wsparcie w postaci przekazania czeku o wartości 2 500 złotych na cele statutowe fundacji.

Środki te zostały pozyskane w ramach akcji przeprowadzonej przez firmę TLC pod hasłem „Bądź aktywny – pomagaj”, podczas której pracownicy przez 3 miesiące jeździli do pracy rowerami. Aktywność fizyczna i zaangażowanie uczestników akcji było premiowane przez Zarząd TLC a to z kolei przełożyło się na wymierne korzyści finansowe dla naszej fundacji.

Za wyraz dobroci i chęć niesienia pomocy innym oraz wybranie naszej fundacji „Wyjdź z Domu” jako organizacji, którą Państwo wsparli serdecznie dziękujemy.
Dzięki Waszemu wsparciu możliwa jest dalsza realizacja naszych celów i zamierzeń.

Mamy nadzieję na naszą dalszą owocną współpracę.

Zarządowi i Pracownikom firmy TLC Sp. z o.o. życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Ostatnie artykuły

2 podcast – Oszczędność energetyczna

2 podcast – Oszczędność energetyczna

Już jest !!! Nasz drugi odcinek ekologicznego podcastu. Tym razem poruszamy temat oszczędności energetycznej. Nie ulega wątpliwości, że zapotrzebowanie na energię ciągle wzrasta, dlatego też szukamy alternatywnych rozwiązań. Więcej na ten temat oraz skutecznych...

czytaj dalej
Erasmus+ KA210-ADU

Erasmus+ KA210-ADU

Dnia 1 lutego 2022 nasza Fundacja rozpoczęła wspólny projekt Erasmus+ KA210-ADU z organizacją ENTREPRENEURSHIP AND SOCIAL ECONOMY GROUP z Grecji. Główną tematyką naszego partnerstwa jest dążenie do rozwoju kompetencji i wymiana doświadczeń kadry partnerów tematach...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This