Podziękowanie dla firmy TLC Sp. z o.o. z Gorlic

6 grudnia 2019

Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” pragnie wyrazić głęboką wdzięczność firmie TLC Sp z o.o. za życzliwy gest i wsparcie w postaci przekazania czeku o wartości 2 500 złotych na cele statutowe fundacji.

Środki te zostały pozyskane w ramach akcji przeprowadzonej przez firmę TLC pod hasłem „Bądź aktywny – pomagaj”, podczas której pracownicy przez 3 miesiące jeździli do pracy rowerami. Aktywność fizyczna i zaangażowanie uczestników akcji było premiowane przez Zarząd TLC a to z kolei przełożyło się na wymierne korzyści finansowe dla naszej fundacji.

Za wyraz dobroci i chęć niesienia pomocy innym oraz wybranie naszej fundacji „Wyjdź z Domu” jako organizacji, którą Państwo wsparli serdecznie dziękujemy.
Dzięki Waszemu wsparciu możliwa jest dalsza realizacja naszych celów i zamierzeń.

Mamy nadzieję na naszą dalszą owocną współpracę.

Zarządowi i Pracownikom firmy TLC Sp. z o.o. życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Ostatnie artykuły

Nieoczywista Małopolska – bezpłatne wycieczki!!!

Nieoczywista Małopolska – bezpłatne wycieczki!!!

NIEOCZYWISTA MAŁOPOLSKA Zapraszamy na bezpłatne jednodniowe wycieczki!!! Jeżeli szukasz nieoczywistych wrażeń, niezapomnianych przygód po naszej pięknej Małopolsce to oferty naszych wycieczek są właśnie dla Ciebie 🤩 W ramach projektu Nieoczywista Małopolska...

czytaj dalej
Projekt „Seniorzy w akcji (Seniors in action)”

Projekt „Seniorzy w akcji (Seniors in action)”

„Seniorzy w akcji (Seniors in action)” Wymiana praktyk w rozwijaniu świadomości obywatelskiej, zaangażowania i aktywności społeczno-edukacyjnej seniorów w celu wykorzystania ich potencjału, zwiększenia uczestnictwa i zapobiegania wykluczeniu społecznemu osób powyżej...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This