- Zdrowotnej – czyli pozytywnego wpływu gier planszowych na mózg i relacje człowieka. Regularne granie w gry poprawia zatem funkcje poznawcze i sprawia, że ludzie są szczęśliwsi,
- Ekologicznej i cywilizacyjnej przy okazji Dnia Ziemi czyli czym jest i czym powinna być nasza planeta,
- Historycznej,
- „Gry jako sposób na pracowanie nad swoimi ograniczeniami”, bo gry to również wysiłek intelektualny, poznanie mechaniki gry,
- Spotkanie z dziećmi z okazji Dnia Dziecka – gwoździem programu były mini turnieje w gry planszowe które rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych – do 5 lat i od 6 lat.
Rusza rekrutacja do projektu „Dostępni dla wszystkich”!
Fundacja „Wyjdź z Domu” rozpoczyna realizację projektu w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, skierowanego do osób z niepełnosprawnościami oraz ich przyjaciół z terenu powiatu gorlickiego. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do aktywności, integracji,...





0 komentarzy