Pierwszy odcinek podcastu – Zielone Miasto

NASZ PIERWSZY ODCINEK PODCASTU !!!🤩
Seniorzy z terenu powiatu gorlickiego zapraszają na ekologiczne rozmowy w formie podcastu realizowane w projekcie ,,Działaj z nami w ramach Budżetu Obywatelskiego”.
Pierwszy odcinek poświęcony jest Zielonemu Miastu
Przedstawiamy zaledwie kilka przykładów założeń ogrodowych i architektonicznych stosowanych na przestrzeni dziejów w sposobie zagospodarowania przestrzeni zielenią.
W tej edukacyjnej pogadance towarzyszyli nam gorliccy seniorzy w składzie: Tadeusz, Maria, Grażyna, Jadwiga, Bronia oraz Mary. Nasz pierwszy podcast powstał pod opieką merytoryczną Pana Marcina oraz techniczną Pana Kamila.
Serdeczne podziękowania dla całej ekipy !!!
Projekt jest realizowany przez Fundację Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych ,,Wyjdź z Domu” w ramach wsparcia finansowego Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Ostatnie artykuły

Aktywny rok seniorów z powiatu gorlickiego

Aktywny rok seniorów z powiatu gorlickiego

Wszystko co dobre, szybko się kończy! 🙂 Czas na podsumowanie projektu pn. ,,Gorliccy seniorzy przeciw skutkom pandemii”.Przez okres jego realizacji osoby w wieku 60+ z terenu powiatu gorlickiego wzięły czynny udział w różnorodnych zajęciach. Każdy mógł wybrać coś...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This