Podsumowanie działań w ramach projektu „Piernikowy zawrót głowy” 2020.

Piernikowy zawrót głowy

Wiedza o piernikach w Gorlicach została przekazana,

by w naszych domach mogła być na nowo kultywowana.

Mnóstwo zabawy, emocji i kreatywności

wprawiało seniorów i wnuki w moc radości.

Wszystkie zmysły sensoryczne zostały pobudzone,

a praktyka i doświadczenie na dyplomie zaświadczone.

Pięknie udekorowane i zapakowane pierniczki

trafiły na gorlickie stoliczki.

Projekt pn. „Piernikowy Zawrót Głowy, czyli warsztaty z dekorowania oraz pakowania pierników” dobiegł już końca. Nasze działania objęły cykl 6 spotkań warsztatowych, w których wzięło udział łącznie 77 seniorów oraz 16 wnuków z powiatu gorlickiego.

Zajęcia z dekorowania oraz ozdobnego pakowania pierników ozdobne pudełeczka były okazją do wzbogacenia wiedzy, zacieśnienia więzi rodzinnych, pobudzenia wyobraźni i kreatywności oraz czasem pełnym radości spędzonym w doborowym gronie.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom warsztatów oraz Pani Agnieszce Czocher z ,,Najmniejszej cukierni świata”  za wspaniałą i niezapomnianą przygodę.

Grupę nieformalną – Inicjatywne Gorliczanki, w działaniach projektowych wspierał patron Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych ,,Wyjdź z Domu” z Moszczenicy oraz Operator – Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE.

Wydarzenie zostało sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie oraz Miasto Gorlice.

Ostatnie artykuły

Ruszyły zapisy na kurs o zdrowiu na Akademii ABCsenior

Ruszyły zapisy na kurs o zdrowiu na Akademii ABCsenior

Zaproszenie dla Seniorów! „Moja krew, moje zdrowie – cykl warsztatów z lekarką i diagnostką laboratoryjną na temat roli badań i codziennej profilaktyki” Już dziś zapraszamy do rejestracji na bezpłatne zajęcia ONLINE, na żywo, z lekarką, z możliwością zadawania pytań...

czytaj dalej
Praca nad projektem „Dzieciństwo dawniej” trwa

Praca nad projektem „Dzieciństwo dawniej” trwa

Projekt jest realizowany przez Zespół Pieśni i Tańca "Mali Pogórzanie" w ramach Europejski Korpus Solidarności przy wsparciu naszej Fundacji "Wyjdź z Domu". Ostatnio zespół ciężko pracował nad nowymi utworami Niestraszne im były niskie temperatury czy brak prądu Brawo...

czytaj dalej
Oferta pracy – Animator

Oferta pracy – Animator

OFERTA PRACY   Poszukujemy kandydata na stanowisko: ANIMATOR do Klubu Seniora w Gorlicach, ul. 3 Maja 20.   Wymagania: umiejętności organizacyjne; dobry kontakt z seniorami ; kreatywność i odpowiedzialność; mile widziana osoba posiadająca orzeczenie o...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This