MÓWIK – oprogramowanie do komunikacji wspomagającej

1 sierpnia 2023
🟢 Ośrodek Wsparcia i Testów działający przy Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” prezentuje jeden z dostępnych sprzętów w naszym oddziale.
 
🟢 Przedstawiamy MÓWik-a – oprogramowanie do komunikacji wspomagającej oraz terapii mowy. Jest przeznaczone dla osób w różnym wieku, głównie z afazją, autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, dysartrią itp., które nie mogą się porozumiewać mową w sposób zrozumiały dla innych.
 
Więcej informacji dostępnych na stronie producenta: https://mowik.sklep.pl/
 
🟢 Program jest wygodny w obsłudze na tablecie. Wyposażony jest w polską syntezę mowy kobiecą i męską oraz 12 tysięcy symboli. Istnieje również możliwość robienia i wstawiania zdjęć, własnych grafik i obrazów z Internetu. Użytkownik może tworzyć z symboli całe zdania i wypowiedzi, które są odczytywane przez syntezę mowy. Użytkownicy korzystający z liter mogą pisać informacje za pomocą klawiatury ekranowej i również odczytywać je za pomocą syntezy mowy.
 
Zapraszamy do kontaktu!
 
🟦 Dyżur telefoniczny
Wtorek: 16.00-20.00
Czwartek: 16.00-20.00
Telefon: 728 880 955
 
🟦 Dyżur stacjonarny
Poniedziałek: 16.00-18.00
Środa: 16.00-18.00
 
  • Telefon/Phone: 728 880 955
  • E-mail: fundacja.wyjdz.z.domu@gmail.com
  • Strona internetowa/Website: www.owitkrakow.pl 
  • Facebook: /fundacjawyjdzzdomu
  • Biuro: ul. 11 Listopada 27, 38-300 Gorlice

Ostatnie artykuły

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję

Ośrodek Wsparcia i Testów Kraków-Gorlice wraz z Wydziałem Humanistycznym AGH zapraszają na konferencję „Technologie asystujące w życiu osób z niepełnosprawnościami — nadzieje, obawy, perspektywy”. Odbędzie się ona we wtorek 02.04.2024 na Wydziale Humanistycznym AGH...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This