Leczenie i rehabilitacja dla Konrada

15 września 2020

Historia Pana Konrada jest wam pewnie znana lecz warto ją przypomnieć bo walka trwa cały czas.

Środki dotychczas zebrane dla Pana Konrada pozwoliły na zrealizowanie celów założonych zgodnie z opisem zbiórki. Środki pozostałe obecnie na koncie to kwota 3 tys.

Konrad nadal potrzebuje stałej rehabilitacji oraz pomocy w codziennej higienie osobistej jak również w zakupie leków, bez których jego funkcjonowanie było by niemożliwe.

Wpłat można dokonać bezpośrednio przez zrzutkę lub konto utworzone dla Pana Konrada:

Link do zrzutki – zrzutka.pl

Nr rachunku Fundacji to 60 1240 5110 1111 0010 7137 2328 (WAŻNE! TYTUŁ PRZELEWU – Darowizna na działalność statutową fundacji – pomoc dla Konrada Małarzewskiego)

Zwracamy się z prośbą o dalsze wsparcie zbiórki.

Ostatnie artykuły

2 podcast – Oszczędność energetyczna

2 podcast – Oszczędność energetyczna

Już jest !!! Nasz drugi odcinek ekologicznego podcastu. Tym razem poruszamy temat oszczędności energetycznej. Nie ulega wątpliwości, że zapotrzebowanie na energię ciągle wzrasta, dlatego też szukamy alternatywnych rozwiązań. Więcej na ten temat oraz skutecznych...

czytaj dalej
Erasmus+ KA210-ADU

Erasmus+ KA210-ADU

Dnia 1 lutego 2022 nasza Fundacja rozpoczęła wspólny projekt Erasmus+ KA210-ADU z organizacją ENTREPRENEURSHIP AND SOCIAL ECONOMY GROUP z Grecji. Główną tematyką naszego partnerstwa jest dążenie do rozwoju kompetencji i wymiana doświadczeń kadry partnerów tematach...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This