Lumen Art Festival

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń: 11.07.2021 włącznie.

Lumen Art Festival jest elementem projektu Zagraj z Nami z EKS

Lumen Art Festival to pierwsza edycja kilkudniowego wydarzenia artystycznego w Gorlicach, które odbędzie się w dniach 31.07-07.08.2021, zwieńczonego dwoma wspaniałymi koncertami. Podczas tygodniowego spotkania młodzi artyści będą pracować nad wybranym materiałem muzycznym, przygotowywanym specjalnie na te koncerty. Do wzięcia udziału w festiwalu zapraszamy studentów akademii muzycznych oraz uczniów i absolwentów szkół muzycznych II stopnia, którzy chcą rozwijać pasję muzykowania i doskonalić swoje umiejętności. Udział w festiwalu jest całkowicie darmowy.

Lumen Art Festival to możliwość spotkania z zawodowymi muzykami filharmonii, którzy poprowadzą kursy instrumentalne dla uczestników festiwalu, to miejsce spotkania z muzyką i ludźmi. To wspólny czas prób i przygotowań. To okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń, dialogu wśród młodych muzyków. To szansa na zdobycie doświadczenia scenicznego i orkiestrowego.

Lumen Art Festival to okazja do obcowania z muzyką w malowniczym zakątku Beskidu Niskiego, Gorlicach – Mieście Światła. To tu jest kolebka światowego przemysłu naftowego, tutaj zapłonęła pierwsza na świecie uliczna lampa naftowa. Okolice Gorlic to piękne miejsce na mapie Polski, do dzisiaj nieodkryte przez rzesze turystów oblegających najbardziej znane szlaki. To historia zaklęta w drewnianych cerkwiach, pierwszych kopalniach ropy, okopach pamiętających bitwy, które odmieniły losy świata.

Dokumenty informacyjne i rekrutacyjne do pobrania poniżej:

REGULAMIN KONCERTÓW/OŚWIADCZENIE COVID 19 GCK

Wypełnione materiały rekrutacyjne, (formularz zgłoszeniowy, zgoda, rodo i wizerunek) oraz nagrania audio-wideo z dowolnym programem prosimy przesłać na adres lumenartfest@gmail.com w terminie do 11 lipca 2021 włącznie.

Parametry nagrań audio-wideo:
Nagranie powinno zawierać prezentację jednego ujęcia bez montażu w rozdzielczości HD oraz z dźwiękiem, którego jakość pozwoli na ocenę umiejętności muzycznych i technicznych kandydata; na nagraniu musi być widoczna twarz i sylwetka kandydata. Lista osób zakwalifikowanych do orkiestry zostanie ogłoszona na stronie fundacji www.wyjdzzdomu.pl/laf, na stronie Lumen Art Festival, a także poprzez wiadomość e-mail wysłaną do wybranych kandydatów do 10 dni od zakończenia rekrutacji.

Kontakt:

Koordynator – Marcin Fejklowicz

nr tel: +48 667 474 711

e-mail: lumenartfest@gmail.com

facebook: Lumen Art Festival

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This