Filmowy cykl portretów gorlickich seniorów, odcinek 6. Jadwiga Śliwa

30 grudnia 2021
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia szóstego z kolei filmu z cyklu portretów ośmiu niezwykłych seniorów z terenu powiatu gorlickiego.
W tym odcinku poznamy Panią Jadwigę Śliwę – niezwykle pogodną osobę o wielkiej pasji do haftowania oraz mistrzynię sztuki tworzenia za pomocą koronki klockowej. Pani Jadwiga jest laureatką prestiżowej nagrody „Mistrz Rzemiosł Artystycznych” wręczanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jako była nauczycielka Krajowej Szkoły Koronkarstwa, obecnie prowadzi warsztaty dla młodych ludzi chcących zgłębić tajniki tej jakże pięknej dyscypliny artystycznej.
Link do strony Pani Jadwigi na facebooku:
Powstały film stanowi element kampanii filmowej o aktywnych seniorach z terenu powiatu gorlickiego w ramach realizowanego przez Fundację ,,Wyjdź z Domu” projektu pn. ,,Gorliccy seniorzy przeciw skutkom pandemii”. Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych ,,Aktywni+” na lata 2021-2025 edycja 2021.

Ostatnie artykuły

Aktywny rok seniorów z powiatu gorlickiego

Aktywny rok seniorów z powiatu gorlickiego

Wszystko co dobre, szybko się kończy! 🙂 Czas na podsumowanie projektu pn. ,,Gorliccy seniorzy przeciw skutkom pandemii”.Przez okres jego realizacji osoby w wieku 60+ z terenu powiatu gorlickiego wzięły czynny udział w różnorodnych zajęciach. Każdy mógł wybrać coś...

czytaj dalej
Pierwszy odcinek podcastu – Zielone Miasto

Pierwszy odcinek podcastu – Zielone Miasto

NASZ PIERWSZY ODCINEK PODCASTU !!! Seniorzy z terenu powiatu gorlickiego zapraszają na ekologiczne rozmowy w formie podcastu realizowane w projekcie ,,Działaj z nami w ramach Budżetu Obywatelskiego”. Pierwszy odcinek poświęcony jest Zielonemu Miastu Przedstawiamy...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This