Chór Cantabile zakończył roczny projekt – „Tradycje muzyczne w czterech porach roku”

Zakończyliśmy nasz całoroczny projekt pod nazwą „Tradycje muzyczne w czterech porach roku”.
 
Finałem projektu był ostatni już koncert etapowy „Jesień”, do którego udziału zaprosiliśmy Chór Dziecięcy Ambitus z Łużnej, Klub Seniora z Łużnej oraz zgromadzoną licznie publiczność. W ostatnim czasie został również wydany śpiewnik, w którym znajdują się wybrane, dawno zapomniane melodie, przyśpiewki ludowe, pieśni o tematyce bożonarodzeniowej, wielkopostnej oraz patriotycznej.
 
Śpiewnik ten został rozpowszechniony w Gminie Łużna i nie tylko.
Projekt: Tomasz Machowski
Skład i druk: Twoje Reklamy Paulina Machowska
 
Serdecznie dziękujemy!
 
Dziękujemy Wioletcie Sędzik, Dominikowi Lasocie, Mirosławowi Bogoniowi za piękne kompozycje utworów. Dziękujemy Orkiestrze Dętej z Łużnej, Chórowi Dziecięcemu Ambitus z Łużnej, Klubowi Seniora z Łużnej, Kapeli Łuznioki za udział we wspólnych koncertach. Tetyanie Gerasimchuk dziękujemy za doskonalenie naszych głosów. Dzięki uprzejmości sklepu muzycznego „Horyzont” w Gorlicach oraz Krzysztofa Miarki zakupiliśmy pianino Yamaha oraz mikrofony pojemnościowe. Na zakończenie projektu zostały również zakupione i uszyte stroje chóralne, za co dziękujemy Urszuli Kijek oraz Tadeuszowi Rzepce. Słowa podziękowania kierujemy również m.in w stronę Henryka Waląga i Mirosława Rzący za pomoc i wsparcie w realizacji projektu.
 
Szczególne podziękowania składamy na ręce Agnieszki Pyzik oraz Stanisława Gurby za nieocenioną pomoc w realizacji projektu. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowane były w nasz projekt oraz wspierały nas podczas jego realizacji a nie zostały wymienione.
 
Projekt został sfinansowany przez Europejski Korpus Solidarności
 
Szczegóły dotyczące projektu dostępne TUTAJ
 

Ostatnie artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This